לאורך שנות עבודתי עם אנשים ומנהלים למדתי, שמה שעובד באופן העמוק ביותר היא ידיעה בלתי מתפשרת שהאדם יודע הכי טוב מה טוב עבורו.

 

אין באמתחתי נוסחת קסמים שאומרת ׳אני יודעת עבורך - כך תעשה ותצליח׳.

ראיתי שמה שמשותף לאנשים בכלל - בין בחיים האישיים ובין בקריירה ובניהול - הוא שיש לנו ׳מסכים בלתי נראים׳ שבולמים את דרך הראיה הפנימית שלנו, אנחנו לא תמיד מבינים מה קרה שכך פעלנו? מה הוביל את דרך התגובה שלנו?

מסתבר שהדרך בה אנחנו פועלים ומגיבים היא זאת שיוצרת את מציאות חיינו.

ההיכרות העמוקה עם עצמינו פותחת צוהר של הבנה פנימה, מסתבר שאפשר לפעול ולהגיב אחרת - להגיע למקום טוב יותר ותואם יותר את הרצונות העמוקים שלנו, מאפשר לנו לממש את תהרומה הייחודית שלנו לעולם ולפעול ממקום נינוח וחופשי.

מצאתי שהדרך לפתוח ערוצים פנימה ולהעלות את דרגות החופש היא דרך של הקשבה, הקשבה של האדם אל עצמו ואל הסובב אותו הוא נעשה ער לדרך בה הוא פועל, לדרך בה הוא מגיב לסיטואציות בחיים ולדרך בה הוא מנהל את מערכות היחסים בחייו, הוא מבין שכל אלה הביאו אותו למקום בו הוא נמצא היום ומתמודד בחייו.

ההיכרות של האדם את עצמו והכרת מנגנונים שהוא מפעיל בחייו בלי משים, עוזרת לו אט אט ליפרום את הפלונטרים הפנימיים, עולות תובנות ומשתחררים קשרים ישנים. 

כך נפתח פתח לעשיה חופשית ואותנטית - האדם חוזר לחיות את החיים הטובים ביותר עבורו - חיים שהם תוצאה של בחירה שתואמת את הרצון האמיתי שלו, זה כמובן משליך גם על הסביבה בבית, בעבודה ובמעגלים רחבים יותר.

המטרה שלי היא לאפשר לאדם באשר הוא, להיות ער וחופשי יותר, יצירתי ומשמעותי יותר כלפי עצמו וכלפי הסביבה בה הוא חי ומשפיע.

*הכתיבה בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד - הדבר אמור לגבי גברים ונשים כאחד.